{Sorularla Üniversite Soru - Cevap Formu}

UYARI Forumda ki konulara yorum yazabilmek için ilk olarak kayıt olmanız veya hesabınızı aktif etmeniz gerekmektedir. Kayıt esnasında kullanmış olduğunuz mail adresine gelecek olan aktivasyon mailiniz önemsiz postalara düşebilir...

Kayıt sildirme işlemleri?

9.09.2017 03:13:41
# 1
caravaggio
Öğrenci
Trakya Üniversitesi
  • Açtığı Konu: 1
  • Attığı Mesaj: 0
  • Deneyim Puanı: 90
Bu yazı Trakya Üniversitesi ile ilgilidir
Kayıt sildirme işlemleri?

Arkadaşlar merhaba bu sene trakya üniversitene e devlet üzerinden kayıt yaptırdım ancak bazı sebepler yüzünden bu senelik kaydı dondurmam gerekiyor daha okula hiç gitmedim evrak falanda vermedim sadece e-devlet kaydım var ögrencisi olarak gozukuyorum bu durumda ne yapmam gerek bılgınız varmı ?

15.09.2017 10:25:53
# 2
gzm6161
Öğrenci
Avrasya Üniversitesi
  • Açtığı Konu: 2
  • Attığı Mesaj: 3
  • Deneyim Puanı: 682

Arkadaşlar merhaba bu sene trakya üniversitene e devlet üzerinden kayıt yaptırdım ancak bazı sebepler yüzünden bu senelik kaydı dondurmam gerekiyor daha okula hiç gitmedim evrak falanda vermedim sadece e-devlet kaydım var ögrencisi olarak gozukuyorum bu durumda ne yapmam gerek bılgınız varmı ?

Akademik takvimden kayit dondurmak icin olan tarihi bul o tarihten once okula git ogrenci islerine dilekceni ver o sekilde halledilir

UYARI Forumda ki konulara yorum yazabilmek için ilk olarak kayıt olmanız veya hesabınızı aktif etmeniz gerekmektedir. Kayıt esnasında kullanmış olduğunuz mail adresine gelecek olan aktivasyon mailiniz önemsiz postalara düşebilir...