{Sorularla Üniversite Soru - Cevap Formu}

UYARI Forumda ki konulara yorum yazabilmek için ilk olarak kayıt olmanız veya hesabınızı aktif etmeniz gerekmektedir. Kayıt esnasında kullanmış olduğunuz mail adresine gelecek olan aktivasyon mailiniz önemsiz postalara düşebilir...

muafiyet

13.02.2017 14:14:37
# 1
yvzslmzdn_
Öğrenci
Avrasya Üniversitesi
  • Açtığı Konu: 1
  • Attığı Mesaj: 0
  • Deneyim Puanı: 246
Bu yazı Avrasya Üniversitesi ile ilgilidir
muafiyet

Merhaba Tuncay Bey, ben odyometri 2. sınıf öğrencisiyim, benim mezuniyetim içim almam gereken 4 akts lik bir seçmeli dersim var daha önce  bitirdiğim okulda ki dönem sonu muhasebe  SGV 226 DÖNEMSONU MUHASEBE İŞLEMLERİ dersiyle uyuşuyor akts olarak, senenin başında bu dersi 2. dönem seçmeli ders olduğu için muafiyete işletmedim 2015/2016 sezonunda dersler için dönemlik muafiyet talebinde bulunacağımızı söylemişlerdi  ve ben bu seçmeli dersimi tekrar muafiyet dilekçesiyle işletmek istiyorum. ve bir an önce geçici mezuniyet belgemi almak istiyorum. muafiyet işlemlerim ne zaman sonuçlanır ? ve geçici mezunuyet belgemi ne zaman alabilirim?

UYARI Forumda ki konulara yorum yazabilmek için ilk olarak kayıt olmanız veya hesabınızı aktif etmeniz gerekmektedir. Kayıt esnasında kullanmış olduğunuz mail adresine gelecek olan aktivasyon mailiniz önemsiz postalara düşebilir...