{Sorularla Üniversite Soru - Cevap Formu}

UYARI Forumda ki konulara yorum yazabilmek için ilk olarak kayıt olmanız veya hesabınızı aktif etmeniz gerekmektedir. Kayıt esnasında kullanmış olduğunuz mail adresine gelecek olan aktivasyon mailiniz önemsiz postalara düşebilir...

Yatay gecis

18.07.2017 15:02:16
# 1
Sevgiiican
Öğrenci Adayı
Okul Belirtilmemiş
  • Açtığı Konu: 1
  • Attığı Mesaj: 0
  • Deneyim Puanı: 91
Bu yazı Avrasya Üniversitesi ile ilgilidir
Yatay gecis

Bu sene tercih yapicam.avrasya universitesi yuzde 50 burslu acil durum ve afet yonetimini kazaniyorum ama ben paramedik olmak istiyorum baska okullarda paramedige yatay gecisim kolay olur mu sadece merkezi ygs puani ile mi tercih yapilabiliyor not ortalamasi ile tercih yapamazmiyim.bir sorum daha var ucretli anestezi veya paramedik bolumunu kazanirsam yari donemden sonra yatay gecisle baska okula gecersem avrasyaya geri kalan ucret odenecek mi cevaplarsaniz sevinirim teşekkürler.bir sorum daha var puanlar duser mi mesela 250 taban puani olan bi bolume 236li puanli biri kazanabilir mi?

UYARI Forumda ki konulara yorum yazabilmek için ilk olarak kayıt olmanız veya hesabınızı aktif etmeniz gerekmektedir. Kayıt esnasında kullanmış olduğunuz mail adresine gelecek olan aktivasyon mailiniz önemsiz postalara düşebilir...